Одбери град

Внесете ја вашата
E-mail адреса


Досега 18940 купени купони
Вкупно заштедивме: 6258691ден.
Денешна понуда: Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден.

119
  ден.

Вредност
260
ден.
Попуст
54%
Заштеди
141.00
ден.

Преостанато време :

489 : 40 : 18

2 КУПЕНИ

Ограничена количина на располагање

Понудата е активирана!

Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден. Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден. Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден. Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден. Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден.

Услови

 • * Едно лице може да купи неограничен број купони

  * Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 11.05.2014 година

  * Купонот важи за во пица ресторан Виа Сакра (не важи за "носење")

  * Работно време секој ден од 10:00 до 00:00,
  Петок-Сабота до 01:00

  * Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Добивате

 • * ГОЛЕМА ПИЦА по избор: ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА

  ** Пилешка (домати, кашкавал, пилешко месо, кари, печурки)
  или
  ** Капричиоза (домати, кашкавал, шунка, печурки)

  Не пропуштајте да изберете пица по ваша желба и уживајте во извонредниот вкус.

Опис


Во ресторан „Виа Сакра“ имате единствена можност да ја изберете вашата омилена пица!

Пробајте ја пицата со пилешко месо и кари или пица капричиоза. Кој и да е вашиот избор пиците се богати и неодоливо вкусни, и ќе го задоволат вашиот апетит.

Пица ресторан ВИА САКРА
На кратка пијачка при прошетка, на лесна ужина или на комплетен оброк од нашето мени, добредојдени сте и ќе уживате во прекрасниот поглед кон црквата Св. Софија.

Ако пак имате некакви посебни гастрономски желби, или сакате да дизајнирате свое сопствено мени, ние сме секако расположени да одговориме на вашите барања.Во секој случај ви гарантираме дека ќе бидете пријатно изненадени.

Пица ресторан Виа Сакра на Facebook!

Услови за користење

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 11.05.2014 година

* Купонот важи за во пица ресторан Виа Сакра (не важи за "носење")

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00,
Петок-Сабота до 01:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

За компанијата

Време е за вистинска ПИЦА! 54% попуст на ГОЛЕМА ПИЦА по избор ПИЛЕШКА или КАПРИЧИОЗА во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 260ден. за само 119ден.

Виа Сакра

Илинденска 36,Кај црквата „Св. Софија"

Охрид


http://viasacra.mk

Други понуди во тек:

Не пропуштајте ги понудите!

Зачленете се на нашиот електронски билтен и добивајте понуди за вашиот град преку Е-mail...

Начин на плаќање

   
   
   
MasterCard SecureCode Learn More